2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Leszno
Dodane 08 kwietnia 2024

Opiekun ds. Wsparcia Biznesu

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sweet Gallery to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy ponad 800 punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie, a my docieramy do coraz szerszego grona osób zaineresowanych prowadzeniem u nas franczyzy. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz wsparcie biznesowe przez cały okres współpracy, pracując wspólnie na sukces naszej marki.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekun ds. wsparcia biznesu

Lokalizacja centrali: Jutrzenki 99/101 (Warszawa, Włochy)

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Nadzór nad podległym regionem punktów franczyzowych;

  • Wsparcie franczyzobiorców w osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów biznesowych;

  • Przeprowadzanie wizyt kontrolnych na punktach sprzedaży zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami sieci;

  • Sporządzanie raportów pokontrolnych;

  • Weryfikacja zachowywania oczekiwanych standardów w kontrolowanych punktach gastronomicznych;

  • Otwarcia nowych punktów franczyzowych;

  • Wsparcie franczyzobiorców w prowadzeniu punktu;

  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych;

  • Raportowanie w odpowiednich narzędziach wyników sprzedaży podległego Regionu;

  • Inne zadania zlecone przez pracodawcę.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii;

  • Czynne prawo jazdy kat. B (świetnie, jeśli do tego lubisz jeździć samochodem);

  • Gotowość do odbycia 4-tygodniowego szkolenia w Warszawie;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Gotowość do pracy terenowej (70% praca w terenie, 30% praca biurowa);

  • Umiejętność pracy z Klientem;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Duży zakres samodzielności;

  • Pracę mobilną, w ciągłym ruchu, bez monotonii;

  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, która przynosi dużo satysfakcji;

  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer i telefon.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 910315616