2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Warmińsko-mazurskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Olsztyn
Dodane 21 kwietnia 2024

Opieka z zamieszkaniem - Olsztyn

Wynagrodzenie

3 000 - 3 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuję Opiekunki do osoby starszej z lekką demencją. Mama jest osobą częściowo chodzącą, nosi pielucho majtki, posiłki spożywa samodzielnie.

Mile widziana osoba z doświadczeniem, empatyczna i cierpliwa, umiejąca gotować.

W zakres obowiązków wchodzi: drobne zakupy, przygotowanie i podanie posiłków, podanie leków, codzienna higiena osobista (mycie oraz zmiana pampersa), utrzymanie porządku w domu.

Do dyspozycji mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką w bloku na II piętrze.

Dodatkowe wymagania: osoba niepaląca i niepijąca alkoholu.

Nie wykluczam Opiekunki z Ukrainy, wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.

Stawka: 3 000 zł - 3 200 zł / miesiąc - do negocjacji.

Zainteresowane powyższymi warunkami Panie proszę o kontakt.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913577538