2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Lubelskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Parczew
Dodane 09 kwietnia 2024

Opieka wytchnieniowa Parczew

Wynagrodzenie

31 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Parczew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Firma OPTIMA Care sp. z o.o. zajmująca się realizacją usług w zakresie opieki zdrowotnej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Opieka Wytchnieniowa

Praca w domu u pacjenta na terenie Gminy Parczew

Wymagania niezbędne :

  • Posiadanie kwalifikacji do wykonywania jednego z zawodów : opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osób starszych. pedagog, psycholog

    lub

  • Osoby posiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobą niepełnosprawnym, doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu.

Zakres obowiązków :

a) wyjściu, powrocie lub dojazdach w wybrane przez uczestnika Programu miejsce (np. dom, praca, placówki oświatowe i szkoleniowe, świątynie, placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i terapeutyczne, urzędy, znajomi, rodzina, instytucje finansowe, wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, społeczne lub sportowe);

b) zakupach, z zastrzeżeniem aktywnego udziału uczestnika Programu przy ich realizacji;

c) załatwianiu spraw urzędowych;

d) nawiązywaniu kontaktu/współpracy z różnego rodzaju organizacjami;

e) korzystaniu z dóbr kultury (np. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy);

f) wykonywaniu czynności dnia codziennego - w tym przez dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności - także w zaprowadzeniu

g) przyprowadzeniu ich do lub z placówki oświatowej.

Prosimy o zapoznanie się z załączoną klauzulą informacyjną i klauzulą zgody.

Klauzula obowiązku informacyjnego

1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Optima Care Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Towarowej 36, 85-746 Bydgoszcz.

 2. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować do naszego inspektora ochrony danych osobowych p. Eweliny Lis.

 3. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

 4. Optima Care Sp. z o.o. będzie przetwarzać Państwa dane osobowe do momentu odwołania przez Państwa zgody.

 5. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.08.1997r. – o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922 ze zm. zwanej dalej Ustawą oraz art. 6 ust. 1 lit.

a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE2016/679 z dnia 27.04.2016 r. - w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 /46/WE, Dz. Urz. UE L Nr 119 str. 1 (od dnia rozpoczęcia stosowania ww. rozporządzenia, tj. od dnia 25.05.2018 r. co oznacza, że przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie odbywać się na podstawie Państwa zgody.

 6. Odbiorcami danych są upoważnieni pracownicy/współpracownicy Administratora danych, którzy w celu wykonania swoich obowiązków mogą otrzymać do nich dostęp.

 7. Przysługuje Państwu zawsze prawo dostępu do danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez kontakt z naszym inspektorem ochrony danych wskazanym w pkt 3.

 8. Jeżeli uznają Państwo, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, możliwe jest wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 9. Podanie przez Państwa danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego oraz jest dobrowolne, jednak konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, co oznacza, że odmowa podania przez Państwa danych osobowych będzie równoznaczna z dobrowolną rezygnacją z rekrutacji.

10. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Klauzula zgody

Przesłanie dokumentów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody dla Optima Care sp. z o.o. na przetwarzanie podanych w dokumentach danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko salowa/ salowy oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych.

Wyrażona zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta

Lokalizacja

Parczew,

Lubelskie

Lubelskie, Parczew
ID: 910593681