2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Warszawa
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Ursynów
Dodane 27 kwietnia 2024

Opieka nad seniorami całodobowa

Wynagrodzenie

3 499 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukuję osoby całodobowo do opieki nad Rodzicami 84, 85 lat, mama z chorobą Alzheimera,sprawna fizycznie ; tato lekka demencja, kłopoty z chodzeniem. Całodobowo z zakwaterowaniem i wyżywieniem, kwota do ustalenia.

Obowiązki: asysta rodzicom, podawanie posiłków, gotowanie w weekendy,podawanie leków, higiena, prasownie, pranie w pralce, drobne prace porządkowe.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 894331390