2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Warszawa
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Wawer
Dodane 19 czerwca 2024

Opieka nad osobą z chorobą Alzheimera w Warszawie - OD ZARAZ

Wynagrodzenie

3 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACA OD ZARAZ

Poszukujemy całodobowej opiekunki do stałej pracy dla 78 letniej Pani aktualnie jeszcze chodzącej ale już z trudnościami, z zaawansowaną chorobą Alzheimera mieszkającej w Międzylesiu (Warszawa Wawer). Oferujemy pracę z komfortowym zamieszkaniem (3 pokojowe mieszkanie) i pokryciem kosztów utrzymania.

Praca w systemie zmianowym - w cyklach miesięcznych.

Po 1 miesiącu całodobowej pracy następuje wymiana z drugą opiekunką i 1 miesiąc przerwy.

Pani jest bardzo spokojna i absolutnie bez jakichkolwiek przejawów agresji.

Wymagane cechy :

rzetelność, cierpliwość, empatia, odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy.

Zakres obowiązków:

·      wykonywanie wszystkich czynności przy chorej osobie

·      przygotowanie i podanie posiłku , pomoc we wszystkich czynnościach życiowych, wszelkich czynnościach higienicznych, ubieraniu się etc.

·      podawanie leków

·      prowadzenie gospodarstwa domowego (wychodzenie na spacery i zakupy)

Prosimy o kontakt Panie z doświadczeniem w pracy opiekuńczej z seniorami , preferowane doświadczenie przy osobach z chorobą Alzheimera.

Podana kwota jest na rękę dla opiekuna, wszelkie koszty utrzymania są zapewnione.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numer telefonu: 728 495 869 (p. Monika).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 898728415