2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 23 maja 2024

OPERTOR PRODUKCJI- praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 242 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy osób do pracy przy produkcji elementów wyposażenia samochodów. Praca na terenie LSSE, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Obowiązki:

  • praca na linii produkcyjnej,

  • montaż i kontrola elementów

  • zastosowania elementów niezbędnych do dalszego montażu

Wymagania :

  • Chęci do pracy

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność

  • Zdolności manualne

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach

  • transport pracowniczy z (Lubina, Jawora, Chojnowa, Złotoryi)

  • dofinansowanie do posiłków

  • stałe wsparcie koordynatora

  • wynagrodzenie od 4242 zł brutto/ miesięcznie + do 15 % premii

  • miesięczny okres rozliczeniowy,

  • szybkie bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym

  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,

  • szkolenia organizowane przez zakład pracy,

  • proces wdrożenia na stanowisku pracy dla nowego pracownika.

Agencja zatrudnienia Nr KRAZ 16216

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 916912009