2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Kosina
Dodane 11 kwietnia 2024

Operatorów maszyn CNC - z doświadczeniem

Lokalizacja

Kosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Kosina k. Łańcuta

Jesteśmy dostawcą części dla hut szkła opakowaniowego (wytwórców butelek i słoików).

Nasze wyroby dostarczamy do Polski, Czech, Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Ukrainy.

Poddajemy obróbce stal, żeliwo, metale kolorowe, grafit.

Pracujemy na centrach obróbczych frezarskich 5-, 4- i 3- osiowych, a także tokarskich z napędzanymi narzędziami, przechwytem i podajnikiem pręta. Sterowania maszyn w naszej firmie to Sinumerik, Heidenhain, Mazak.

Stanowisko: Operator CNC

Podstawowe obowiązki:

- Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)

- Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi

Wymagane:

- co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- umiejętność obsługi maszyn ze sterowaniem Heidenhain lub Sinumerik lub Mazatrol,

- umiejętność pomiaru i ustawiania narzędzi oraz półfabrykatu do obróbki,

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie (w długim okresie)

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Rodzaj pracy:

- Pełny etat

Lokalizacja

Kosina,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kosina
ID: 689200102