2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Golęcino
Rekrutacja
Dodane 27 maja 2024

Operator żurawia samojezdnego (Szczecin-Stołczyn)

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Operator żurawia

Miejsce pracy: Szczecin, Alfa Terminal, ul. Nad Odrą 10

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego

  • Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych

  • Dozowanie surowca drzewnego do rębaka

 Oczekujemy:

  • Uprawnienia UDT na żuraw samojezdny IIŻ

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową klasy I

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - w tym umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Program poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

Wyślij CV przez formularz OLX!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 916438754