2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mława
Dodane 02 kwietnia 2024

Operator zgrzewarki do folii/operator rolomatu

Wynagrodzenie

4 242 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FAST-FOL Gadomscy Spółka Jawna

zatrudni na stanowisko: OPERATOR ZGRZEWARKI DO FOLII

Zakres obowiązków:

·         obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

·         kontrolowanie jakości wytworzonego produktu

·         pakowanie i etykietowanie worków

·         realizowanie produkcji według planów produkcyjnych

·         obsługa i nadzór zgrzewarki

PRACA ZMIANOWA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI OD 06:00 DO 18:00; 18:00 DO 06:00 . TYGODNIOWO 40 GODZ., -po okresie próbnym kontynuacja zatrudnienia w firmie; -premie miesięczne za wykonanie pracy;

Wynagrodzenie od 4242,00 zł brutto, -nie jest wymagane doświadczenie,

KONTAKT TELEFONICZNY LUB OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE FIRMY

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 908908752