2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wieleń
Dodane 22 maja 2024

Operator zautomatyzowanej linii do produkcji pelletu / brykietu

Lokalizacja

Wieleń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MMJ sp. z o.o. tworzą ludzie niezwykle doświadczeni, którzy budują zgrany zespół współpracujący ze sobą od wielu lat. Ich doświadczenie i zaangażowanie pozwala na ciągły rozwój spółki czego dowodem jest zadowolenie klientów i niesłabnące zainteresowanie produktami wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem produkcji brykietu i pelletu mamy potrzebę powiększenia zespołu o nowego pracownika, do czego chętnych zapraszamy.

Obowiązki:

- obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej,

- monitorowanie i regulowanie obsługiwanych urządzeń mechanicznych, elektrycznych i sterowniczych składających się na linię produkcyjną

- nadzór i kontrola nad prawidłowością działania maszyn i urządzeń na stanowisku pracy

- równoważny system czasu pracy obejmujący cyklicznie soboty i niedziele

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe

- podstawowa znajomość obsługi komputera

- uprawnienia UDT na wózki widłowe

- zaangażowanie

- odpowiedzialne podejmowanie decyzji

- współpraca

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w wykonywane obowiązki

- możliwość rozwoju i awansu

- pracę w zgranym zespole

Lokalizacja

Wieleń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wieleń
ID: 920176703