2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ostrołęka
Patrycja
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Wytwórni Betonu z możliwością przyuczenia

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator Wytwórni Betonu

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną (rozliczana co miesiąc);

  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, dzień wolny za Barbórkę itd.

Zadania na stanowisku:

  • Produkcja mieszanki betonowej;

  • Obsługa ładowarki;

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn;

  • Nadzór nad dokumentacją dostaw;

  • Ścisła współpraca z Zespołem Logistyki, Technologii oraz Sprzedaży.

Wymagania formalne:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki;

  • Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanki betonowej (min. klasa III) i ładowarki jednonaczyniowej (II lub III klasa);

  • Gotowości do uzupełnienia jednej z wyżej wymienionych kwalifikacji (koszt szkolenia pokrywa pracodawca);

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, uczciwość, dyspozycyjność.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 780534506