2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Rataje
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator wycinarki laserowej - produkcja Poznań

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ARPSTAL w związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

·        operator wycinarki laserowej

Lokalizacja: Poznań (Krzesiny)

Obowiązki:

- Samodzielna obsługa lasera

- Wykonywanie zleceń w oparciu o rysunek techniczny i plan produkcji

- Kontrola jakości wykonanych detali

- Odpowiednie oznaczanie wyrobu gotowego według standardów firmy

- Wypełnianie dokumentacji wydziałowej

- Współpraca z działem technologicznym

Wymagania :

- Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC [wycinarka laserowa]

- Mile widziane doświadczenie z maszynami firmy Bystronic (niewymagane)

- Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Samodzielność

- Dobra znajomość obsługi komputera

- Gotowość do pracy zmianowej (również na zmiany nocne)

Oferujemy :

- STABILNE zatrudnienie

- umowa o prace na pełny etat, po okresie próbnym umowa na stałe

- przyjazną atmosferę

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (stawka w zależności od umiejętności i zaangażowania)

- prywatne ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prosimy o kontakt osoby zdecydowane i spełniające podstawowe wymagania.

CV prosimy kierować na adres mailowy: biuro(at)arpstal.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 783809962