2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Czarna Białostocka
Dodane 20 maja 2024

Operator wtryskarki w zakładzie produkcyjnym

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czarna Białostocka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Operator wtryskarki

Opis Stanowiska :

  • Obsługa i nadzór urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

  • Obsługa peryferii wtryskarek

  • Sortowanie półproduktów oraz gotowych wyrobów

  • Nadzór produkcji

  • Eksploatacja maszyn i urządzeń

  • Wstępna kontrola jakości produktu gotowego

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, samokontrola, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność

  • Segregowanie i pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi

  • przygotowanie form wtryskowych i wtryskarek

  • uruchomienie oraz samodzielny nadzór nad procesem produkcji

  • miele widziane: doświadczenia na podobnym stanowisku,

Oferta :

  • Praca na 3 zmiany

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca w miłej atmosferze

  • Możliwość rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Ubezpieczenie grupowe/ubezpieczenie na życie

Wynagrodzenie w zależności od stopnia umiejętności kandydata.

 Adres firmy :

Pimar-Plastics Siebiesiewicz Spółka Komandytowa

16-020 Czarna Białostocka

ul. Fabryczna 7L

NIP: PL966********84

KRS: 0000971561

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV drogą elektroniczną :

piotr.dykiel (małpa) pimar-plastics.pl

aj(małpa) pimar-plastics.pl

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez " Pimar-Plastisc Siebiesiewicz Sp.K. " w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji oraz dla potrzeb ewentualnych przyszłych rekrutacji.

Zostałem/am poinformowany/a o tym, że w każdej chwili mam możliwość wycofania wyrażonej zgody, a wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Czarna Białostocka,

Podlaskie

Podlaskie, Czarna Białostocka
ID: 773185594