2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 03 kwietnia 2024

Operator Wtryskarek w Compin Polska Sp zoo

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Compin Fainsa to firma produkcyjna z ponad 100-letnią tradycją, której główną działalnością są fotele i systemy wnętrz dla transportu publicznego: pociągi dużych prędkości, pociągi międzymiastowe, pociągi regionalne, pociągi dojeżdżające do pracy, metro, tramwaje, autobusy i autokary międzymiastowe, karetki pogotowia i pojazdy policyjne. Nasza baza klientów składa się z konstruktorów samochodów i operatorów/organów transportu zbiorowego.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów dostarczając rozwiązania w sposób bezpieczny, terminowy i opłacalny. Nasz zespół to ludzie proaktywni, ambitni, odpowiedzialni i potrafiący uczyć się na błędach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        Produkcja elementów z tworzywa zgodnie z założonym planem i wymaganiami jakościowymi

·        Bieżąca obsługa wtryskarek, przezbrojenia

·        Bieżąca kontrola jakości wyrobu gotowego

·        Raportowanie dziennych wyników

·        Przestrzeganie procedur, instrukcji pracy i innej dokumentacji produkcyjnej

OCZEKIWANIA

Gotowość do pracy na 2 zmiany po 12 godzin 6:00-18:00 (pon-czwartek) i 18:00-6:00 (pon-środa)

·        Wykształcenie zawodowe

·        Doświadczenie w obsłudze wtryskarek

·        Uprawnienia SEP 1kV

·        Uprawnienia na wózki widłowe będą mile widziane

·        Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY

Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premia motywacyjna

Bogaty pakiet socjalny: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy „pod gruszą”

NASZA MISJA

• Zwiększenie komfortu podróży Pasażerów

• Projektowanie produktów i usług opartych na wiedzy eksperckiej poprzez bezpieczeństwo, jakość i innowacje

• Osiągnięcie rentownego i trwałego wzrostu

• Zwiększanie zaangażowania pracowników w kontakt z klientami i udziałowcami.

• Przestrzegać wymagań klientów i rynku w zakresie ochrony środowiska

 NASZA WIZJA

Jako zintegrowany dostawca rozwiązań w zakresie produktów i usług, dążymy do bycia europejskim liderem w dziedzinie kolei i siedzeń autobusowych w ekspansji na rynki światowe i oferowaniu wartościowych rozwiązań wnętrz dla klientów transportu publicznego.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 909125093