2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Bartoszyce
Dodane 07 maja 2024

Operator wtryskarek

Lokalizacja

Bartoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Peak Packaging Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul.Inwestycyjnej 5 w Bartoszycach zatrudni osobę na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie przebiegu procesu formowania i jakości wyprodukowanych wyrobów

  • zajmowanie się segregowaniem oraz składowaniem gotowych wyrobów

  • dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego wtryskarki i zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Montowanie form

  • Przeprowadzanie uruchomienia produkcji i ustawianie parametrów pracy maszyny

  • W razie konieczności w trakcie zmiany dokonywanie korekty parametrów (zapisywanie zmian w raporcie dziennym produkcji)

  • Zabezpieczanie (po zakończeniu produkcji) formy, demontowanie ich z wtryskarek i transportowanie do magazynu form

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na wtryskarkach

  • Znajomość procesów obsługi maszyn z branży tworzyw sztucznych

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

  • Sumienność

Lokalizacja

Bartoszyce,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
ID: 817032661