2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielany Wrocławskie
Dodane 01 maja 2024

Operator wózków widłowych - Firma produkcyjna - Darmowe Benefity

Wynagrodzenie

5 994,24 - 6 377,36 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Carcoustics Poland Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną z branży Automotive. Dzięki produktom firmy Carcoustics świat pozostaje w ruchu. Wdrażane przez nas rozwiązania sprawiają, iż samochody, pociągi, pojazdy użytkowe, sprzęt gospodarstwa domowego oraz pozostałe urządzenia spełniają Państwa najwyższe oczekiwania. Nieczęsto je widać, ale zawsze można je poczuć i usłyszeć. Nasz sukces zawdzięczamy każdemu z przeszło 2600 pracowników zatrudnionych w siedzibie głównej firmy w Leverkusen oraz osiemnastu innych zakładach zlokalizowanych w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości ukierunkowywane na podbój światowych rynków łączymy przyjazną atmosferę pracy z ciekawymi zadaniami oraz międzynarodowymi możliwościami rozwoju.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózków widłowych

Zadania

  • rozładowywanie ciężarówek (opakowania, palety, itp.)

  • obsługa procesów magazynowych: rozładunek i załadunek, przy uzyciu wózka widłowego i skanera

  • rozmieszczenie towaru w magazynie

  • dbanie ostan wózka - czyszczenie i konsewacja (zgłaszanie ewentualnych awarii)

  • dbanie o infrastrukturę magazynową

  • monitorowanie towarów w zakresie First in - First out w obszarze magazynu

  • terminowe zaopatrzenie produkci w surowce i opakowania

  • obsługa skanera

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • praca w systemie trójzmianowym ( 3, 2, 1 )

  • możliwość umowy na czas nieokreślony po trzech miesiącach

  • darmowe benefity takie jak:

    • Karta Multisport,

    • Opieka Medyczna,

    • Ubezpieczenie Grupowe

  • dopłaty do:

    • Posiłków

    • Dojazdów

    • Urlopów

Oczekiwania:

  • uprawnienia UDT oraz doświadczenie w zakresie obsługi wózków widłowych

  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość

Zapraszamy do przesłania CV przez olx lub osobiście na adres Carcoustics Poland Sp. z o.o. Logistyczna 8, 55-040 Bielany Wrocławskie

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wysyłając aplikację prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 899179415