2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Leszno
Karolina
Dodane 08 maja 2024

Operator wózka widłowego z j. niemieckim - Niemcy, Lipsk

Wynagrodzenie

10 400 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego.

lokalizacja: Niemcy, Lipsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózków widłowych (wysoki i niski skład; praca na terenie zakładu związanego z branżą automotive),

  • obsługa ręcznego skanera

OFERTA:

  • możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia: umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS, niemiecka umowa lub współpraca na zasadach b2b,

  • warunki finansowe: umowa zlecenie – 18€ brutto/h, niemiecka umowa – 15€ brutto/h, b2b: 18€ netto/h,

  • system II-zmianowy,

  • +1,5€ brutto dodatku do każdej przepracowanej godziny dla osób komunikujących się w języku niemieckim na poziomie co najmniej b1,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu (od 0,21€/km) – zwrot za każdy przejechany kilometr – za drogę z Polski do Niemiec oraz między zakwaterowaniem a miejscem pracy, lub opłacony przejazd busem GTV,

  • zwrot za zjazdy do Polski 3 razy w ciągu roku (na święta oraz w okresie wakacyjnym),

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języka niemieckiego,

  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy na stałym projekcie,

  • wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • krótki i przejrzysty proces rekrutacji, który odbywa się w 100% online,

  • ubezpieczenie NNW,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie na tożsamym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 916907887