2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krzycko Wielkie
Dział HR
Dodane 12 czerwca 2024

Operator Wózka Widłowego | Werner Kenkel | Krzycko Wielkie

Lokalizacja

Krzycko Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Zależy Ci na stabilnej pracy wewnątrz magazynu?

Posiadasz uprawnienia UDT?

Poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Twoje zadania

  • Obsługa wózka widłowego

  • Rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego

  • Prawidłowe zabezpieczenie materiałów przed uszkodzeniem w transporcie wewnętrznym

  • Wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Uprawnień w zakresie prowadzenia wózków widłowych (UDT)

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00

  • Dokładności i samodzielności w wykonywaniu zadań

  • Umiejętności pracy w zespole (szczera i życzliwa komunikacja)

  • Otwartości na nowe doświadczenia i chęci do podejmowania nowych zadań

  • Pomysłowości i kreatywności w rozwiązywaniu problemów na swoim stanowisku pracy

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny

  • Program Medicover Sport

  • Dostęp do platformy Wellbee

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku

  • Imprezy integracyjne

Masz pytania? Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu: +48 65 533 34 91 lub +48**********53

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krzycko Wielkie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krzycko Wielkie
ID: 920272643