2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Sól
Dodane 29 maja 2024

Operator wózka widłowego UDT

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witam, poszukujemy pracownika na stanowisko - Operator wózka widłowego UDT.

Opis Stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego.

  • Bieżące prace magazynowe tj. wywożenie hali gotowych elementów, odwożenie gotowych elementów na paletach na plac magazynowy.

  • Prace porządkowe.

  • Koordynowanie pracowników w zakresie jakości i efektywności wykonywanych prac.

Czego od Ciebie wymagamy:

  • Aktualnych uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT)

  • Skrupulatność i rzetelność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku+ co druga lub trzecia sobota w systemie dwuzmianowym).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Zarobki miesięczne w okolicach 5000-7500zł netto.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 844590678