2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Xella Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Wózka Widłowego - PIŁA

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Wózka widłowego

lokalizacja - Stobno koło Piły, woj. wielkopolskie

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,

  • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,

  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna ENEL-MED od 1 zł, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie na życie,

  • Wynagrodzenie stałe miesięczne, miesięczna premia produkcyjna, kwartalna premia leanowa, premie świąteczne

Zadania:

  • Obsługa placu magazynowego, załadunek, rozładunek, pakowanie, obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic I/II S,

  • Sumienność, odpowiedzialność,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (ruch ciągły) na 3 zmiany według ustalonego miesięcznego harmonogramu,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 807506508