2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Łąki Kozielskie
Dodane 10 maja 2024

Operator wózka widłowego/magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łąki Kozielskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Izobud SP ZOO

Do naszego zakładu znajdującego się w Łąki-Kozielskie Ul. Leśna 4 poszukujemy Operatorów Wózka Widłowego.

System 3-zmianowy p>

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;

  • Zatrudnienie w systemie 3-zmianowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00; LUB 7:00-15:00 !!!

  • PREMIE PALIWOWA

Jakie zadania przed Tobą?

  • operacje magazynowe (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

  • Dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej,

  • Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy,

  • Uprawnienia na wózki wysokiego składowania UDT,

  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

Uprzejmie informujemy, iż każde CV powinno zawierać klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji”

  • Dodane o 16:37, 10 sierpnia 2020

Lokalizacja

Łąki Kozielskie,

Opolskie

Opolskie, Łąki Kozielskie
ID: 621743832