2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Godzikowice
Dodane 23 maja 2024

Operator wózka widłowego - Godzikowice - praca od zaraz!!!

Lokalizacja

Godzikowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko operator wózka widłowego

 Obowiązki:

  • Załadunek aut

  • Transport towaru z linii produkcyjnej na magazyn

  • Przygotowanie palet do produkcji

  • Współpraca z operatorem działu pakowania

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego ( uprawnienia UDT na wózki widłowe )

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Umiejętności do pracy w zespole

  • Odpowiedzialność , sumienność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie w formie podstawy, premii motywacyjnej, produkcyjnej, frekwencyjnej

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • Premie świąteczną

CV prosimy przesłać na adres e-mail: praca[małpka]sil-pro.pl lub złożyć w siedzibie firmy SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp. z o.o., Godzikowice 50M

Wszystkie osoby zainteresowane przesłaniem aplikacji o pracę prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz o umieszczenie w treści przesłanych dokumentów poniższej klauzuli zgody. Wybór klauzuli jest dobrowolny i pozostaje do Państwa decyzji.

Klauzula nr 1 – w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą mogły być rozpatrzone w procesie rekrutacji w większym zakresie, niż jest to przewidziane w Kodeksie Pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

 Klauzula nr 2 - w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą mogły być rozpatrzone w przyszłych procesach rekrutacji.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji.”

Pełna treść dostępna na stronie www.sil-pro.pl/pl/kontakt

Lokalizacja

Godzikowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Godzikowice
ID: 842329209