2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Olsztyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego bocznego - 14,93 euro brutto- Alkmaar

Wynagrodzenie

8 500 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Praca na magazynie sieci sklepów spożywczych VOMAR.

Lokalizacja zakładu znajduje się w Alkmaar.

Opis stanowiska:

•             wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,

•             wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,

•             prace magazynowe.

Wymagania:

•             zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

•             znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego,

•             terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

•             mile widziane prawo jazdy kat. B,

•             dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

•             certyfikaty na wózek boczny- aktualne,

•             doświadczenie na tym stanowisku minimum 6 miesięcy.

Nasza oferta:

•             stawka podstawowa wynosi 13,76 euro brutto do stawki jest dodatek 8,48 % ADV obowiązkowo do każdej godziny dzięki temu stawka wynosi 14,93 euro brutto,

•             Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

•             Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

•             Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

•             Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

•             Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

•             Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem

+48  50*******39 Renata bądź wysłanie aplikacji poprzez portal OLX

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 889737041