2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Swarzędz
Jagoda Kozłowska
Dodane 25 kwietnia 2024

operator wózka widłowego > bez doświadczenia > nawet 6200zł brutto

Wynagrodzenie

5 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesna firma produkcyjna będąca największym na świecie producentem i dystrybutorem gumy do żucia obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko Pracownika Produkcji z elementem Wózka Widłowego.Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy i chcesz dołączyć do zespołu w międzynarodowej firmie Mars?Mamy dla Ciebie idealną ofertę!Nie masz doświadczenia? - nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy.

oferujemy

  • wynagrodzenie 5800 brutto do 6200 brutto (dodatek nocny + dodatek brygadowy + premia)
  • dofinansowanie do posiłków, całodobowy dostęp do stołówki (kawa, woda, herbata, owoce, słodycze dla każdego pracownika)
  • możliwość skorzystania z pakietów Randstad plus
  • możliwość dłuższej współpracy bezpośrednio z firmą Mars

zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
  • obsługa wózków widłowych,
  • uzupełnianie produktu w maszynie,
  • raportowanie
  • prace porządkowe.

oczekujemy

  • posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT,
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygad,
  • posiadania książeczki sanepidowskiej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 909365690