2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łowicz
Maspex
Dodane 01 maja 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • obsługa linii produkcyjnych (sprawdzanie i prawidłowe dowożenie półproduktów, opakowań),
  • profesjonalna obsługa wózka widłowego zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa,
  • składowanie i obieg towarów zgodnie z dokumentacją,
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
  • współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia prawidłowej jakości pracy,
  • wykonywanie prostych prac magazynowych,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur.
Nasze wymagania
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • zadania które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie posiłków, możliwość dojazdu transportem zakładowym, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i wiele innych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łowicz
ID: 914141302