2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kosewo
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Kosewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego polegająca na transporcie towarów z linii produkcyjnej do magazynu

  • codzienna obsługa eksploatacyjno-konserwacyjna wózka

  • ewidencja ilości i jakości transportowanego towaru

  • codzienne wypełnianie raportów z przebiegu pracy

  • odpowiedzialność za jakość transportowanego materiału

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych z napędem silnikiem spalinowym

Lokalizacja

Kosewo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kosewo
ID: 912554637