2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Czyżyny
JAN SKOWRON
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Atrakcyjne wynagrodzenie, miła atmosfera i możliwość długofalowej współpracy!

Rozpocznij pracę w Philip Morris - międzynarodowej firmie z branży tytoniowej.

Wyślij sms o treści UDT na numer podany w ogłoszeniu. Oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Wszelkie informacje o nas i o tej ofercie znajdziesz tutaj. https://www.randstad.pl/philip-morris/

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 28,50 zł/h brutto
  • niedziele i święta płatne dodatkowe 100% (57,00 zł/h brutto)
  • dodatek nocny w wysokości 5,20 zł/h brutto
  • zatrudnienie na podstawie jednodniowych umów o pracę tymczasową
  • pracę tymczasową w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (przychodzisz do pracy przez 4 dni na 8 godzin, po zmianie porannej i popołudniowej masz 1 dzień wolnego, a po zmianie nocnej 2 dni) lub w systemie elastycznym (sam wybierasz zmiany, na które przychodzisz!)
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej na terenie zakładu
  • automaty z darmowymi napojami na terenie firmy (kawa, herbata, woda)
  • opiekę doświadczonego pracownika przez pierwsze dni pracy
  • benefity Randstad (karta Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, rabaty do kina i sklepów) w przystępnej cenie

zadania

  • obsługa wózka widłowego ze skanerem
  • dostarczenie półproduktów dla operatorów maszyn oraz odbiór gotowych wyrobów
  • rozładunek i załadunek towarów
  • składowanie towarów w magazynie zgodnie z ustalonym porządkiem

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe UDT (wydane przez Urząd Dozoru Technicznego)
  • umiejętności obsługi komputera i skanera - warunek konieczny
  • doświadczenia na w/w stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • komunikatywności i zorganizowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 911223478