2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Stradomia Wierzchnia
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stradomia Wierzchnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O Firmie B&D Sp. z o.o. :

Z dumą prezentujemy naszą firmę, lidera w branży produkcji elementów drewnianych i ich obróbki. Jesteśmy pionierami w tworzeniu wysokiej jakości produktów drewnianych, które znajdują zastosowanie w różnorodnych sektorach, od budownictwa po przemysł meblarski. Nasza firma od lat kładzie nacisk na innowacyjność, jakość oraz zrównoważone podejście do produkcji, co pozwala nam utrzymać stabilną pozycję na rynku.

Specjalizacja:

Nasza produkcja obejmuje szeroki zakres elementów drewnianych, włączając w to deski, belki, płaty, oraz inne części konstrukcyjne. Ponadto, dzięki zaawansowanym technologiom obróbki drewna, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom produkty o doskonałej jakości i precyzji wykonania.

Dynamiczny Rozwój:

W trosce o ciągły rozwój i doskonalenie naszych procesów produkcyjnych, inwestujemy w najnowsze technologie oraz ciągle poszerzamy zakres naszej działalności. Nasza firma rozwija się dynamicznie, co otwiera nowe możliwości dla naszych pracowników, zarówno pod względem rozwoju zawodowego, jak i osobistego.

Stabilność Zatrudnienia:

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, cenimy naszych pracowników i dbamy o ich stabilność zatrudnienia. Nasze podejście opiera się na partnerskiej relacji z pracownikami, co przekłada się na długotrwałe relacje zawodowe i korzyści dla obu stron. Dzięki naszej stabilnej sytuacji finansowej oraz strategii rozwoju, możemy zapewnić naszym pracownikom pewność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery.

Oferujemy:

  • Inspirujące środowisko pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu.

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy motywujący do osiągania lepszych wyników.

  • Korzyści pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie grupowe oraz pakiet socjalny

  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym.

    Dołącz do Nas! Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i dołączyć do dynamicznego zespołu, który rozwija się w tempie rynku, prześlij swoje CV, w którym opisz, dlaczego chcesz pracować z nami i jakie masz doświadczenie w branży drewnianej.

    Stanowisko: Operator wózka widłowego

    Lokalizacja: 56-500 Stradomia Wierzchnia

    Twój zakres obowiązków

    • dowóz i odbiór palet z materiałami i elementami na stanowiska pracy

    • kompletowanie elementów wyrobów gotowych i wywożenie ich do magazynu

    • zadania zlecone przez przełożonego

    Nasze wymagania

    • wykształcenie zasadnicze zawodowe

    • doświadczenia na wymienionym stanowisku

    • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

    • umiejętność pracy w zespole;

    • umiejętność organizacji pracy własnej;

    • wykonywania powierzonych prac z należytą starannością i odpowiedzialnością za powierzone mienie

    • dokładność, sumienność.

    Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Stradomia Wierzchnia,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Stradomia Wierzchnia
ID: 911207277