2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Lubawa
Weronika Krzyżewska
Dodane 23 kwietnia 2024

operator wózka widłowego

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy w dużej firmie o międzynarodowej renomie? Atmosfera pracy jest dla Ciebie ważna?

Jeśli tak to rozpocznij pracę z nami na stanowisku operator wózka widłowego!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),
  • obiady od 2 zł,
  • darmowy transport z Rybna, Nowego Miasta Lubawskiego oraz Iławy,
  • dofinansowanie - 20 zł/msc do różnego rodzaju napojów,
  • stałą opiekę profesjonalnego konsultanta
  • imprezy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin,
  • pracę w miłej atmosferze i bardzo znanej międzynarodowej firmie,
  • możliwość podjęcia zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta,
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej.

zadania

  • dostarczanie wyrobów na linie produkcyjną,
  • obsługa wózka widłowego.

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych - UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 910484302