2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Międzychód
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Międzychód

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

Działająca w branży budowlanej i konstrukcyjnej na terenie Polski, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Międzychód

1. OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie bieżących prac magazynowych

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Zabezpieczenie ładunków podczas transportu i składowania

  • Bieżąca obsługa operacji magazynowych

  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynach

  • Codzienna kontrola stanu technicznego pojazdu

2. WYMAGANIA:

  • Aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa BHP

3. OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe, medyczne

  • Przyjazne środowisko pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres e-mail sekretariatu.

Lokalizacja

Międzychód,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Międzychód
ID: 910575631