2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rytel-Dworzec
Dodane 02 kwietnia 2024

operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 900 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rytel-Dworzec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125 -letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów. W Rytlu poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego

            Twój zakres obowiązków:

·         obsługa wózka widłowego- przewożenie surowca, załadunek,

·         dostarczanie i odbiór materiału na czas w celu realizacji dostaw;

  • dbałość o przewóz odpowiedniej ilości i jakości,

·         składowanie paczek w zależności od ich przeznaczenia,

·         prowadzenie dokumentacji wózka widłowego,

·         codzienne dokonywanie kontroli technicznej wózka widłowego oraz zgłaszanie

ewentualnych usterek przełożonemu

·         codzienne  tankowanie ON i prowadzenie karty rozliczenia paliwa,

Nasze wymagania:

·         Gotowość do pracy zmianowej,

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

·         Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków,

·         Uprawnienie na wózki widłowe (UDT),

·         Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym

atutem,

To oferujemy:

·         Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;

·         Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży;

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

·         Atrakcyjny system nagród miesięcznych,

·         Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,

·         Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,

·         Program poleceń pracowniczych,

·         Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

Prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez KB Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku, zgodnie z

ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z

2016 r. poz. 922 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i

Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych

w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu

takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o

ochronie danych).”

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KB Sp. z o. o., ul.Waryńskiego 1 78-400 Szczecinek

Lokalizacja

Rytel-Dworzec,

Pomorskie

Pomorskie, Rytel-Dworzec
ID: 715957358