2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Zimna Wódka
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Zimna Wódka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków i zadań:

  • przyjmowanie oraz wydawanie materiałów do / i z magazynu, zgodnie z przyjętymi ustaleniami oraz przepisami obowiązującymi w tym zakresie;
  • terminowe dostarczanie komponentów na linie produkcyjne;
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu w zakresie selekcjonowania oraz składowania materiałów;
  • aktywność w zakresie poprawiania, udoskonalania, poszukiwania nowych rozwiązań w procesach pracy zachodzących w dziale;
  • udział w inwentaryzacji ( miesięczna, półroczna, roczna);
  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania kwalifikacyjne:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziany kurs z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej/ zarządzania magazynem
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo umowa na czas nieokreślony
  • zdobycie cennych kwalifikacji oraz rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • kompleksowe szkolenia na stanowiskach pracy
  • systemem benefitów ( pakiety medyczne oraz karty multisport)
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy, oparta na wzajemnym szacunku
  • parking

Lokalizacja

Zimna Wódka,

Opolskie

Opolskie, Zimna Wódka
ID: 693246494