2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Świdnica
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator wózka / monter linii technologicznej

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Montaż, demontaż, relokacja maszyn linii technologicznych,

·        przebudowa i modernizacja maszyn i urządzeń w zakładach przemysłowych,

·        transport maszyn / urządzeń na halach przemysłowych,

·        dokładne ustawianie maszyn na swojej pozycji w linii,

·        poziomowanie maszyn,

·        montaż sprzętu pomocniczego.

Nasze wymagania

·      doświadczenie w montaż, demontaż, relokacja maszyn,

·      wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu mechanicznym,

·      zdolność pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

·      uprawnienia na podesty ruchome

·      uprawnienia na wózki widłowe

·      umiejętność czytania rysunku technicznego

·      umiejętność współpracy

·      dyspozycyjność,

·      prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        pracę w stabilnej organizacji w kompetentnym zespole ludzi,

·        atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

·        udział w realizacji ciekawych projektów,

·        realne możliwości rozwoju i awansu.

Mile widziane

·        Uprawnień spawalniczych TIG, MIG/MAG,

·        Samodzielności, kreatywności.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 839332182