2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Majdan
praca.grycan
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Wiodący Wydziału Przygotowania Mas - firma Grycan

Lokalizacja

Majdan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Lody to nasza pasja! Produkujemy je rzemieślniczymi metodami, według tradycyjnych receptur z wykorzystaniem najlepszych składników. Stworzyliśmy już ponad 100 smaków!

Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Majdanie (powiat otwocki) poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora Wiodącego Wydziału Przygotowania Mas.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie mas lodowych oraz innych wyrobów zgodnie z recepturą i instrukcją technologiczną oraz planem produkcji

  • nadzór nad powierzonymi w procesie urządzeniami

  • prowadzenie procesu mycia

  • zastępowanie Brygadzisty w zakresie organizacji pracy na zmianie

  • przyjmowanie surowców, odważanie i załadunek do blendera

  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętności pracy w zespole

  • sumienności i dobrej organizacji pracy własnej i innych

Zapewniamy:

  • stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w systemie zmianowym (3 zmiany)

  • świadczenia socjalne, Pracowniczy Program Emerytalny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • przyjazną atmosferę pracy

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Majdan,

Mazowieckie

Mazowieckie, Majdan
ID: 750274536