2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Jarosław
Dodane 03 maja 2024

Operator Węzła Betoniarskiego TRANSBET

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TRANSBET BETONIARNIE Sp. z o. o. Sp. K. swą działalność rozpoczęła w 1993r. Jesteśmy firmą rodzinną. Od początku istnienia zakładu, główną dziedziną naszej działalności jest produkcja betonu towarowego dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz najlepszej jakości produktów rozwijamy się bardzo dynamicznie stając się jednym z lokalnych liderów rynku produkcji betonu towarowego. Wiele lat systematycznego i stabilnego rozwoju pozwoliło nam na pasmo inwestycji nadających kształt dzisiejszego obrazu Naszej firmy. W dniu dzisiejszym mamy 3 nowoczesne linie produkcyjne betonu w Przemyślu, Radymnie i Jarosławiu, własny park maszynowy i transportowy z zapleczem mechanicznym oraz to co w każdej firmie jest najważniejsze, czyli zgrany zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.

Operator Węzła Betoniarskiego Jarosław

Obowiązki :

  • Przygotowanie mieszanki betonowej zgodnie z zamówieniem

  • Obsługa komputera i oprogramowania

  • Prowadzenie dokumentacji, związanej z przygotowaniem wydawaniem i transportem mieszanki betonowej

  • Dbanie o powierzony sprzęt i wykonywanie drobnych napraw

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość obsługi komputera

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek, widlaków, węzła betoniarskiego

Możliwość przeszkolenia na węzeł betoniarski oraz zdobycia odpowiednich uprawnień.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Kontakt telefoniczny tylko 8-15 (pon-pt)

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 744919188