2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Suwałki
Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator walca PDM Suwałki

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: operator walca.

Opis stanowiska:

• Praca przy obsłudze walca do robót bitumicznych

• Konserwacja i dbałość o sprzęt

Wymagania:

• Uprawnienia na walec

• Doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora mile widziane

• Chęć do pracy

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe)

• Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę na czas nieokreślony

• Motywacyjny system wynagrodzeń

• Możliwość korzystania ze świadczeń z ZFŚS

• Prowadzimy prace w północno-wschodniej Polsce – brak wyjazdów w delegacje

• Ubezpieczenie grupowe na życie

• Bezpieczeństwo na budowie to dla nas priorytet

• Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja(małpa)pdmsuwalki.pl wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A. informuje, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A., ul. Przytorowa 24 z siedzibą w Suwałkach, tel: 87 563 53 00, mail: rodo(małpa)pdmsuwalki.pl

2. Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 917, 1000, 1076) w celu rekrutacji do pracy w Przedsiębiorstwie Drogowo-Mostowym S.A. w Suwałkach.

3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat i nie będą przekazywane żadnym odbiorcom.

4. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

5. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przyjętych w spółce w procesie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 802014457