2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Świecie
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator walca PBDiM

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. działa na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATORÓW WALCÓW

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Kozłowo oraz wszelkie inne lokalizacje (miejsca) Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w których jest prowadzona działalność.

WYKSZTAŁCENIE:

Zawodowe lub średnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I WYMAGANIA:

· Książeczka operatora,

· Obsługa sprzętu,

· Dbałość o stan techniczny urządzenia,

· Pomoc przy wykonywaniu robót budowlanych,

· Utrzymanie w sprawności technicznej narzędzi wykorzystywanych podczas wykonywanych prac,

·  Używanie zgodnie z przeznaczeniem powierzonych urządzeń i narzędzi,

·  Dbanie o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy,

·  Przestrzeganie zasad BHP.

Dodatkowo w wiadomości prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo kandydują.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 895962259