2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Bartek
Dodane 31 maja 2024

Operator w zakładzie produkcyjnym

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych.

Szukamy osoby na stanowisko

Oława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (prasa CNS, robot, linia produkcyjna)

  • ustawianie linii produkcyjnej wg. harmonogramu i realizacji zadań

  • dbanie o stan techniczny maszyn

  • raportowanie swojej pracy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie min 2 lata na produkcji

  • bardzo mile widziane doświadczenie w obsłudze prasy czy robota (w przypadku braku - możliwość przyuczenia)

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność posługiwania się suwmiarką, mikrometrem

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe : 6500 - 7000PLN brutto w zależności od doświadczenia, umowa o pracę

  • dodatkowe comiesięczne premie - do 1200 PLN brutto / miesięcznie w zależności od realizacji celów

  • pakiet benefitów w tym karta sportowa

  • dużą samodzielność

  • możliwość szkoleń i zdobycia uprawnień

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 918931676