2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 02 maja 2024

Operator urządzeń wiertniczych

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza firma specjalizuje się w wierceniu i budowie studni głębinowych w Toruniu, zapewniając wysoką jakość usług i profesjonalne doradztwo na każdym etapie pracy. Oferujemy również pogłębianie studni i montaż pomp, dostosowując się do lokalnych warunków geologicznych dla optymalnej wydajności.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Operatora urządzeń wiertniczych:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wiertnic oraz innych maszyn budowlanych opartych o hydraulikę siłową.

  • Wykonywanie odwiertów pod studnie głębinowe i hydroforowe.

  • Prace ziemne w różnorodnych warunkach terenowych.

  • Realizacja zadań związanych z geologią inżynierską, w tym celowanie w określone obszary geologiczne.

  • Praca zgodnie z zasadami BHP i dbałość o wysoką jakość wykonania.

  • Prace koparką.

  • Prowadzenie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z wiertnicami.

  • Prawo jazdy kategorii B+E lub C+E.

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn typu koparka i urządzeń opartych o hydraulikę siłową.

  • Wykształcenie w dziedzinie geologii lub pokrewne będzie dodatkowym atutem.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu.

  • Gotowość do pracy w terenie i elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających się warunków pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów.

  • Pakiet benefitów dodatkowych, w tym auta służbowe i dostęp do niezbędnych narzędzi.

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w trybie jednozmianowym.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w przyjaznym zespole! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 912611895