2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Starogard Gdański
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Urządzeń Rozlewniczych - Starogard Gdański

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Premium Distillers Sp. z o.o. należy obecnie do Grupy United Beverages, jednego z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, który od 20 lat współpracuje z największymi producentami alkoholu w kraju i na świecie. Grupa jest również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Głównym obszarem działalności Premium Distillers Sp. z o.o. jest produkcja napojów spirytusowych o najwyższej jakości w oparciu o tradycyjne receptury inspirowane doświadczeniami wielu pokoleń gorzelników. W portfolio znajdują się znane i doceniane przez konsumentów marki takie jak: Krupnik, Rosolis, Biała Dama, Impress.

Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Starogardzie Gdańskim

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym - mile widziane

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń linii rozlewniczych

  • rozładunek butelek

  • pakowanie wyrobów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 912453058