2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Chorula
Dodane 01 maja 2024

Operator Urządzeń Produkcji Cementu

Lokalizacja

Chorula

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw. Poszukuje kandydatów do spółki Górażdże Cement na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorula

Główne zadania:

  • Nadzór na przebiegiem procesu produkcyjnego.

  • Bieżąca obsługa i kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego, ładowarki kołowej lub suwnicy będą dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu;

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych);

  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

Osoby zainteresowane podjęciem w/w pracy prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorula,

Opolskie

Opolskie, Chorula
ID: 774396577