2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator urządzeń oczyszczania ścieków

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa i utrzymanie urządzeń i instalacji wodno-ściekowych w sprawności technicznej,

  • udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu technologicznego oczyszczania ścieków,

  • prowadzenie zapisów w książkach obiektów, sporządzanie raportów,

  • usuwanie usterek oraz awarii na terenie obsługiwanych obiektów,

  • udział w rozruchu nowych urządzeń i obiektów,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane: mechanik, elektromechanik, automatyk),

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane:

  • mile widziane uprawnienia SEP,

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń przemysłowych,

    Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,

  • możliwość rozwoju zawodowego w formie kursów i szkoleń,

  • możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator urządzeń oczyszczania ścieków prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8, 62-300 Września, zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Jeśli Pan/Pani wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli o treści:

„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PWiK Sp. z o. o. we Wrześni moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji”.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8, 62-300 Września.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne oraz pozostaje bez wpływu na wynik postępowania rekrutacyjnego.

Jednocześnie informujemy, że Pani/Pana dane nie będą udostępnione innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie postępowania rekrutacyjnego. Cofnięcie zgody skutkuje wyłączeniem Pani/Pana kandydatury w kolejnych etapach rekrutacji.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 909593001