2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warka
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator urządzeń oczyszczalni ścieków i hydroforni

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

   - nadzór nad pracą urządzeń oczyszczalni ścieków i hydroforni stanowiących wyposażenie ciągów technologicznych.

  -  monitorowanie procesów: oczyszczania, odwadniania i uzdatniania wody.

  -  samodzielne uruchamianie i zatrzymywanie zespołów urządzeń oczyszczalni ścieków i hydroforni.

   -  odczytywanie parametrów z przyrządów kontrolno – pomiarowych,

    - prawidłowe reagowanie na zjawiska mogące wpłynąć negatywnie na środowisko, technologię lub bhp,

  -  wykonywanie bieżących czynności konserwacyjnych i napraw urządzeń

   -  nadzór nad prawidłowym zużyciem surowców oraz materiałów pomocniczych,

   -  dbałość o utrzymanie urządzeń oraz obiektów w czystości i należytym stanie technicznym,

   -  prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej

   -  minimalizowanie skutków awarii w razie ich wystąpienia,

   -  przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

    -  wykształcenie minimum zawodowe techniczne

   -  znajomość podstawowych zagadnień mechaniki, (umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem)

  -  znajomość podstawowych zagadnień z zakresu obsługi komputera, ( warunek konieczny)

  -  dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy,

  -  umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

-  wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

-  możliwości rozwoju zawodowego

-  przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Benefity:

- dofinansowanie do kursów i szkoleń

- spotkania integracyjne

- program poleceń pracowników

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 912938641