2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Sieradz
Dodane 29 maja 2024

Operator urządzeń linii produkcyjnej

Wynagrodzenie

5 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Tubądzin to jedna z najbardziej innowacyjnych firm ceramicznych w Europie, a także jeden z największych pracodawców w regionie łódzkim.

W związku z uruchomieniem nowej linii poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:

  • Sieradz, ul. Dworska 28

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej

  • monitorowanie parametrów produkcji

  • kontrola półproduktów lub produktów

  • wsparcie przy usuwaniu awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych

  • proponowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie brutto na start 5300

  • Praca w systemie zmianowym, czterobrygadowym (7-19;19-7)

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Interesującą pracę w  firmie  z najnowocześniejszym  parkiem  maszynowym

  • Pracę w zgranym zespole

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: Ubezpieczenie grupowe na życie, Pakiety opieki medycznej, Pakiety sportowe /karta MultiSport

  • Paczki dla dzieci, imprezy integracyjne

  • Programy dofinansowania nauki, szkolenia,kursy,uprawnienia SEP,wózki widłowe

  • Rabat na produkty firmy.

Jeśli lubisz wyzwania chcesz pracować w nowym  zespole,  mieć nowe zadania i projekty, chcesz zmienić specyfikę pracy zgłoś swoją kandydaturę do Działu Kadr w siedzibie firmy bądź na adres e-mailowy

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 821882044