2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wędkowy
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Urządzeń Energetycznych - Konserwator

Lokalizacja

Wędkowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

DOVISTA Polska Sp. z o.o. i spółki Grupy VELUX są największym producentem i eksporterem okien w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,9 mld zł rocznie. Zatrudniają prawie 1800 osób, w tym 1200 osób w fabrykach firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Tczewa), tworząc  razem „Wioskę Okienną”, gdzie produkowane są wysokiej jakości okna i drzwi marek Rationel i VELFAC. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, jakości i ochrony środowiska.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • oDstarczenie ciepła do wszystkich obiektów na terenie fabryki

  • Zagospodarowanie do celów energetycznych odpadów drewnianych

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej urządzeń do produkcji ciepła

  • Obsługa urządzeń i maszyn energetycznych wraz z urządzeniami pomocniczymi

  • Obsługa pozostałych urządzeń

  • Utrzymanie terenów zewnętrznych

  • Prowadzenie raportów pracy zmianowej

  • Wypełnianie list kontrolnych pracy kotłowni

  • Współpraca z działem utrzymania ruchu

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie minimum średnie (atutem będzie wykształcenie kierunkowe w obszarze energetyki)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia energetyczne lub UDT

  • Samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na rezultaty

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, rzetelność, dokładność

  • Otwartość na uzupełnienie wiedzy i zdobywanie nowych uprawnień

  • Umiejętność pracy na wielu stanowiskach

 OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę

  • Dojazd do pracy zapewniony przez Pracodawcę

  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji – zdobycie uprawnień

  • Bogaty pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, świadczenia z ZFŚS

Lokalizacja

Wędkowy,

Pomorskie

Pomorskie, Wędkowy
ID: 906592447