2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarczyn
Doehler Rekrutacja
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromechanik | Operator urządzeń chłodniczych | Doehler Tarczyn

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje z owoców i warzyw :soki NFC (nie z koncentratu), koncentraty soków, przeciery, zaprawy, emulsje, barwniki, susze, aromaty naturalne oraz syropy zbożowe.

Dział Techniczny (lokalizacja Tarczyn) poszukuje kandydata, który dołączy do nas w charakterze:

Elektromechanik / Operatora Urządzeń Chłodniczych

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa urządzeń chłodniczych na terenie zakładu w Tarczynie

  • Obsługa sprężarek powietrza

  • Kontrola węzłów cieplnych

  • Monitorowanie stanu instalacji amoniakalnej

  • Konserwacja urządzeń chłodniczych.

  • Utrzymanie porządku w obszarze maszynowni chłodniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie techniczne / zawodowe – preferowane mechaniczne

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie 12 - godz. w układzie 2 dni pracy 2 dni wolne

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - wymagana

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Podobne stanowisko w zakładzie przetwórstwa rolno-spożywczego mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na 3 m-ce - umowa na 1 rok -umowa na stałe)

  • Wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia motywacyjna

  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

  • Ubezpieczenie na życie (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

  • Karta sportowa

  • ZFŚS: pożyczki, zapomogi losowe, świadczenia pieniężne z okazji świąt, karty podarunkowe dla dzieci

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Dofinansowanie zajęć sportowych dla dzieci pracowników

  • Program rekomendacji pracowników

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Pikniki rodzinne

  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 897104823