2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Reckitt Benckiser
Dodane Dzisiaj o 08:24

Operator Transportu Wewnętrznego-pakiet benefitów i transport do pracy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie na linie produkcyjne określonych zamówień surowców i opakowań

  • Odbieranie z linii produkcyjnych wyrobów gotowych oraz niewykorzystanych komponentów

  • Transportowanie odebranych wyrobów gotowych i komponentów w wyznaczone miejsca zgodnie z dyspozycjami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. Zawodowego

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt w pełnym wymiarze godzin

  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast (Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk), w cenie 50 pln/miesiąc

  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne, bogaty pakiet socjalny, darmowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość zakupu produktów Reckitt w korzystnych cenach w Sklepiku Firmowym w Nowym Dworze Mazowieckim

  • Dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji

  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej Medicover na terenie fabryki

  • Program wsparcia pracowników (Darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne)

Podchodzimy z należytą powagą do Twoich praw w dziedzinie ochrony danych oraz naszych obowiązków prawnych z tym związanych. Twoje dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem środków bezpieczeństwa i poufności oraz wyłącznie w sposób opisany poniżej.

Przedsiębiorstwa grupy Reckitt Benckiser z siedzibami w UE w tym Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim (05-100), ul. Okunin 1 („RB”) posiadają i przetwarzają dane osobowe kandydatów do pracy i uczestników rozmów kwalifikacyjnych (odpowiednio „Ty”, „Twój”, „Ciebie” itd.).

Administratorem Twoich danych osobowych jest RB lub odpowiednie przedsiębiorstwa stowarzyszone RB, które ogłosiło nabór na stanowisko, o które się ubiegasz. Ponadto administratorami danych mogą być także poszczególne przedsiębiorstwa grupy RB, w razie przetwarzania przez nie danych osobowych do ich własnych, niezależnych celów.

Niniejsza Polityka prywatności opisuje procesy przetwarzania danych osobowych realizowane przez RB, w tym między innymi kategorie danych osobowych które możemy przetwarzać, sposoby ich przetwarzania oraz to, w jaki sposób Twoje dane osobowe są chronione. Ma ona na celu spełnienie przez nas obowiązków przewidzianych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych dotyczących przekazania Ci odpowiednich informacji o przetwarzaniu danych osobowych. Stosowany w niniejszej Polityce prywatności termin „zatrudnienie” lub „praca” obejmuje także inne umowy cywilnoprawne lub stosunki niż umowa o pracę.

W RB został powołany Grupowy Inspektor Ochrony Danych – Data Protection Officer („DPO”), który jest odpowiedzialny za zgodność z przepisami prawa o ochronie danych. Możesz w dowolnym czasie, bez obaw i w sposób poufny skontaktować się z Grupowym Inspektorem Ochrony Danych, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnośnie przetwarzania dotyczących Cię danych osobowych . Możesz także skorzystać z tego adresu, jeśli uważasz, iż doszło do naruszenia Twoich praw dotyczących prywatności lub w celu uzyskania wskazówek na temat wymogów dotyczących zgłaszania naruszeń w zakresie danych osobowych, jeśli wiesz że doszło do nieuprawnionego ujawnienia danych.

 Dane osobowe kandydata do pracy są przetwarzane zgodnie z zapisami niniejszej Polityki prywatności i wszelkimi obowiązującymi przepisami prawa.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 912112936