2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Mokronos Dolny
Oleofarm
Dodane 11 czerwca 2024

Operator Transportu Wewnętrznego, Oleofarm (produkcja, Wrocław)

Lokalizacja

Mokronos Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Do naszego zespołu poszukujemy Operatora Transportu Wewnętrznego na produkcji, który wesprze nas w codziennych działaniach!

Twój zakres obowiązków:

  • Zamawianie komponentów z magazynu na produkcję i rozmieszczenia na odpowiednie lokalizacje,

  • Zdawanie komponentów na magazyn,

  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej,

  • Prace magazynowe i pomocnicze,

  • Dbanie o porządek na magazynie produkcyjnym,

  • Dbanie o stan techniczny urządzeń transportu wewnętrznego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym,

  • Znajomość języka polskiego (A1-A2),

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji

  • Zniżkę na produkty firmowe

Lokalizacja

Mokronos Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokronos Dolny
ID: 919893575