2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kobylnica
Dodane 27 maja 2024

Operator tokarek CNC Kobylnica

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobylnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkcyjna OSSMET z siedzibą w Kobylnicy k/Poznania, działająca w branży metalowej poszukuje pracownika na stanowisko operator tokarek CNC.

Opis stanowiska:

  • programowanie i obsługa TOKAREK CNC - Sinumerik, Fanuc.

  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania,

  • Pomiary i kontrola jakości gotowych produktów,

  • Dbanie o stan techniczny obrabiarki,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

  • Praca w systemie jednozmianowym (6-14)

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie na stanowisku tokarz CNC

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno - pomiarowymi,

  • Odpowiedzialność i samodzielność,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość programów CAD/CAM

  • umiejętność pracy na frezarkach CNC

  • doświadczenie w pracy na maszynach konwencjonalnych (tokarka/frezarka)

Zainteresowany? Prześlij nam swoje cv - skontaktujemy się z wybranymi osobami, aby umówić się dzień próbny lub skontaktuj się telefonicznie z Kierownikiem zakładu.

Lokalizacja

Kobylnica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kobylnica
ID: 919544814