2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowo Podgórne
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Technik - Praca w Fabryce Czekolady

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu jest zgrany zespół i kultowe marki. W naszych działaniach opieramy się na takich wartościach jak właściwe postępowanie, ciągły rozwój oraz miłość do naszych słodkich produktów.

Zostań częścią naszego zespołu! Czekamy na Twoją aplikację!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Technik

Miejsce pracy: Fabryka Czekolady Mondelēz, Jankowice koło Tarnowa Podgórnego

Na czym będą polegać Twoje zadania:

  • obsługa i bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • kontrola parametrów produkcyjnych oraz jakości produkowanego wyrobu
  • diagnostyka, regulacje i usuwanie usterek maszyn, prace modernizacyjne
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie działań prewencyjnych i remontowych oraz bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń

Doświadczenie i kompetencje, które wnosisz:

  • wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  •  umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Twoje benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Program emerytalny – co miesiąc na Twoje indywidualne konto emerytalne odkładana jest równowartość 3.5% Twojego miesięcznego wynagrodzenia brutto (pokrywa to w pełni pracodawca)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą i wypłaty świąteczne)
  • Deputaty pracownicze - paczki z naszymi słodkimi produktami
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Nagrody jubileuszowe
  • Firmowa kantyna
  • Dodatkowy dzień wolny spoza puli urlopowej
  • Nagrody finansowe i bonusy za Twoje pomysły usprawnień
  • Praca w środowisku o wysokiej kulturze bezpieczeństwa i jakości

Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport,
  • Okazjonalne paczki dla dzieci i pracowników (m.in. paczki świąteczne, paczki z okazji Dnia Dziecka)
  • Wyprawki szkolne
  • Darmowy program doradztwa i wsparcia dla pracowników (EAP)

Etapy rekrutacji:

1.   Wstępna rozmowa telefoniczna

2.   Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie pracodawcy lub online

3.   Informacja zwrotna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "napisz wiadomość" lub aplikowanie przez stronę: fabrykamondelez.olx.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dla kandydatów do pracy w Mondelez Polska Production sp. z o.o. Fabryka Czekolady w Jankowicach.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, w tym danych do kontaktu, na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko Operator Technik u Pracodawcy - Mondelez Polska Production sp. z o.o. Fabryka Czekolady w Jankowicach co będzie wpływać na bardziej efektywne jego przeprowadzenie, w tym ułatwienie komunikacji z Pracodawcą na potrzeby bieżącej rekrutacji.

  • 1. Administratorem danych osobowych jest Mondelez Polska Production sp. z o.o. Fabryka Czekolady w Jankowicach z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, 62-080, przy ul. Poznańskiej 50, REGON: 14045***0047, NIP: 78***278 jako Pracodawca.
  • 2. Sposoby kontaktu z Administratorem: adres korespondencyjny Mondelez Polska Production sp. z o.o. Fabryka Czekolady w Jankowicach, Tarnowo Podgórne, 62-080, ul. Poznańska 50, lub telefoniczny na numer (61) 8166500
  • 3. Cel i podstawy przetwarzania danych osobowych: Dane osobowe Kandydata w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe, także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, o ile Kandydat wyraził na to dobrowolną zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie zgoda Kandydata na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  • 4. Dane osobowe Kandydata zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym zostaną usunięte niezwłocznie po zakończonym procesie rekrutacji, nie później niż w ciągu 30 dni. W przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy.
  • 5. Dane osobowe Kandydata nie będą:

- przekazywane żadnym odbiorcom danych

- przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane

- przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  • 6. Kandydatowi przysługuje prawo do:

a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

b) sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

c) ograniczenia przetwarzania danych osobowych; d) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych

e) usunięcia danych osobowych;

f) cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

g) wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie, ul. Stawki 2, kod pocztowy 00 - 193, Warszawa, jeśli zdaniem Kandydata przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 671825960